Date/Time
Date(s) - 2019-05-11
All Day

Category(ies)

A rendezvény a fák és madarak védelmében, az egészséges életmód, és a környezetvédelem összekapcsolása révén kíván aktívan hozzájárulni minden résztvevő szűkebb környezetének, vagy közösségi életterének szebbé tételéhez, hiszen mindenki aki teljesíti a távot, egy facsemetét kap ajándékba.

Időpont: 2019. május 11. 10:00
Helyszín: 7634 Pécs, Malomvölgy

A verseny rendezője: Fuss a Fákért Sport és Környezetvédelmi Alapítvány

Távok:
21 km (félmaraton)
– Egyéni kategória
– Közösségi / Váltó (minimum 2 – maximum 6 fő)
2019 méter
– Családi kategória (legalább egy 14 évnél fiatalabb gyerek és minimum 2 – maximum 6 fő)

Díjazás:
Minden résztvevő, aki teljesíti a távot, egy facsemetét kap ajándékba, amelyet hazavihet, vagy felajánlhat közösségi hasznosításra.
A félmaraton abszolút nyertese 30 facsemetét vihet haza, vagy ajánlhat fel közösségi hasznosításra.
Minden induló egy emblémával, évszámmal ellátott poharat kap, a részvétel emlékére.
A félmaraton egyéni női, illetve férfi győztese, a családi kategória győztese, a nemenkénti férfi, és női II. és III. helyezettjei, illetve a váltófutás győztes csapata kerül díjazásra.